مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

راهنماي پوشيدن لباس بر اساس رنگ پوست و موي شما !

          با رنگ موي و پوست هاي مختلف چه رنگي را بپوشيم و چه رنگي را نپوشيم ؟ و توضيحاتي راجع به آرايش كردن در افراد مختلف با رنگ مو و پوست هاي متفاوت ؟با اين مقاله همراه باشيد...

 

 

اگر رنگ پوستتان روشن و يا سفيد است و اگر رنگ چشمانتان آبي ،سبز و يا فندقي است و اگر رنگ موهايتان قهوه اي ، قرمز( شرابي ) و يا فندقي است بايد رنگ هاي زير را انتخاب كنيد : آبي ، سبز ( بخصوص اگر رنگ مو هايتان حنايي و يا قرمز باشد ) ، قرمز و رنگ هاي كه مايل به بنفش باشند . قرمز سير و تيره ، خاكستري ،مشكي اما در انتخاب اين رنگ دقت داشته باشيد.

 

اگر صورت و چهره ي شما لاغر است وبا توجه به رنگ پوست و مويي كه در بالا گفته شد بايد از اين رنگ ها اجتناب كنيد : زرد ، رنگ هاي كه نارنجي باشد و يا مايل به اين رنگ هستند ، تركيبات رنگ بژ ، سفيد ، شامپاني . و از لحاظ آرايش : رنگ نقره اي آبي را انتخاب كنيد . و اگر به مهماني مي خواهيد برويد و قصد دايد جواهرات خود را نيز استفاده كنيد ، بهتر است از رنگ هاي طلايي و نقره اي را استفاده كنيد.

 

اگر پوستتان روشن است ولي موهايتان داراي رنگي تيره است ، و اگر رنگ چشمانتان مشكي و يا قهوه اي است و رنگي تيره دارد مانند رنگ موهايتان ، بهتر است از رنگ هاي زير استفاده كنيد : رنگ هاي آبي ، قرمز تند ، رنگ سبز و تركيبات آن و مشكي و از رنگ هاي گفته شده در زير اجتناب كنيد : از رنگ هاي ملايم ، قهوه اي ،و سفيد. و براي آرايش كردن خود : رنگ هاي گرم را انتخاب كنيد و از رنگ هاي مانند قهوه اي ، طلايي و نارنجي استفاده كنيد .

 

اگر پوست صورتتان داراي رنگي تيره ، گرفته و خفه است و رنگ چشمانتان آبي و يا سبز روشن است ، و رنگ موهايتان روشن ، بلوند و يا مش روشن است، مي توانيد طبق دستورات رنگي كه در زير داده شده است عمل نمائيد :از اين رنگ ها استتفاده كنيد: رنگ هاي و تركيبات بژ و بخصوص شامپايني ، سبز ، تركيبات قهوه اي ، نارنجي و قرمز. و چه رنگ هاي را نبايد بپوشيد؟ از رنگ هاي مشكي البته بجز لباس هاي كه فقط چند لكه و يا رنگ مشكي به كار برده شده در آنها بسيار كم است موردي ندارد ، رنگ هاي شرابي، آبي لجني و سفيد . و براي آرايش كردن بهتر است از رنگ هاي قهو ه اي كه تن ها ي از طلايي را دارند و هم چنين از رنگ هاي بژ استفاده كنيد .

 

اگر رنگ پوستتان تيره است و رنگ چشم هايتان قهوه اي تيره و يا مشكي است و رنگ موهايتان نيز تيره ، خرمايي و مشكي است ، توصيه ي ما به شما رنگ هاي زير است : آبي بخصوص آبي نفتي ،سبز ، تركيبات قرمز ،مشكي البته در مورد پوشيدن رنگ مشكي بايد دقت كنيد در صورتي كه چهره اي لاغر داشته باشيد ، تركيبات خاكستري ، و نارنجي و بايد از رنگ هاي و تركيبات زرد ، بژ ، دوري كنيد. و براي آرايش كردن بهتر است از رنگ هاي روشن ولي مات استفاده شود مانند طلايي ، سفيد و آبي.

 

تهيه و ترجمه:گروه سبك زندگي سيمرغ

 

 

راهنماي پوشيدن لباس بر اساس رنگ پوست و موي شما !(2)

         

 

تعداد بازديد: 1661    

 

 

يك سري رنگ ها هستند كه اگر هر شخصي آنها را بشناسد و باعث مي شود كه او با پوشيدن آن رنگ خاص جذاب تر شود . پس براي اينكه جذابيت و گيرايي خود را افزايش دهيد ، با ما در اين مقاله همراه شويد :

 

آيا مي دانيد بنا به رنگ پوست صورتتان و رنگ موهايتان بايد چه رنگي بپوشيد ؟ زيرا هر رنگي به هر پوست و هر صورتي نمي آيد ، اما بر عكس يك سري رنگ ها هستند كه اگر هر شخصي آنها را بشناسد و باعث مي شود كه او با پوشيدن آن رنگ خاص جذاب تر شود . پس براي اينكه جذابيت و گيرايي خود را افزايش دهيد ، با ما در اين مقاله همراه شويد : افرادي كه پوست سفيد يا تيره دارند و هم چنين بنا به مات و يا روشن بودن ، بايد رنگ هاي مختلفي را انتخاب كنند .

 

- خانم هاي كه پوست و مويي روشن دارند : اگر رنگ پوست صورتتان روشن است و داراي چشماني آبي ،يا سبز هستيد ، و موهاي روشن هستيد بايد به ترتيب رنگ هاي كه در زير گفته شده است عمل كنيد , رنگ هاي را كه مي توانيد انتخاب كنيد : آبي ، سبز ، قرمز ، بنفش ، قرمز كبود يا قرمز تيره ، خاكستري ، و مشكي . رنگ هاي كه بايد آنها را نپوشيد و از آن ها دوري كنيد زيرا از جذابيت شما مي كاهند : رنگ زرد چه زرد پر رنگ و يا كم رنگ ، مشتقات و تركيبات نارنجي ، تركيبات بژ ، سفيد هاي براق .

و اما براي آرايشتان بايد چه رنگي را انتخاب كنيد ؟: رنگ هاي روشن مانند آرايش آبي و يا نقره اي و البته اگر مي خواهيد از جواهرات زرد خود استفاده كنيد بهتر است كه رنگ طلايي را براي آرايش خود انتخاب كنيد .

 

– خانم هاي كه داراي پوستي روشن هستند اما موهايشان داراي رنگي تيره است : اگر شما داراي پوستي روشن هستيد و رنگ چشمانتان قهو ه اي يا مشكي است و رنگ موهايتان نيز مشكي و يا تيره است ، در اين گروه قرار مي گيريد . رنگ هاي را كه مي توانيد انتخاب كنيد : رنگ آبي و تمام تركيبات آن مانند : آبي لجني ، آبي آسماني و ... ، قرمز روشن و يا كم رنگ ، سبز تيره ، و مشكي . حال به رنگ هاي مي پردازيم كه شما بهتر است آنها را نپوشيد ، زيرا از زيبايي شما كم مي كند ، رنگ قهوه اي تيره و يا سفيد خيلي براق .

و براي آرايشتان بايد از رنگ هاي گرم استفاده كنيد مانند قهوه اي ، و .... .

 

- اكنون به پوست هاي مي پردازيم كه تيره هستند اما رنگ موهايشان روشن است :اگر شما پوستي تيره و يا مات داريد ، و رنگ چشمانتان آبي و يا سبز مي باشد ، و هم چنين رنگ موهايتان روشن است مانند : بلوند و يا ... ياشد در اين صورت رنگ هايي را كه براي شما توصيه مي كنيم به ترتيب زير مي باشد : رنگ سبز ، تركيبات رنگ قهوه اي ، نارنجي ، و يا قرمز هستند . و همين طور رنگ هاي كه به شما توصيه مي كنيم كه آنها را نپوشيد به ترتيب زير هستند : رنگ مشكي بجز لباس هاي كه تنها وفقط چند لكه ي مشكي دارند و يا يك عكس كوچك به رنگ مشكي دارند و در غير اين صورت و اكر تمام لباس به رنگ مشكي باشد ، از جذابيت شما كم مي كند ، آبي هاي تيره و رنگ سفيد روشن .

و اين خانم ها براي آرايش كردن پوستشان بهتر است از رنگ هاي طلايي و يا قهوه اي استفاده كنند و اگر تمايل داريد كه از جواهرات زرد خود نيز استفاده كنيد ، متذكر مي شويم كه از رنگ هاي زرد و آرايش مايل به زرد نيز مي توانيد استفاده كنيد .

 

– خانم هاي كه داراي پوستي تيره و مات و يا هم چنين داراي موهاي و چشماني تيره هستند : شما داراي پوستي تيره هستيد و رنگ چشمانتان قهو ه اي و يا مشكي باشد ، و رنگ موهايتان نيز به همين ترتيب باشد ، مي توانيد از رنگ هاي گفته شده در زير استفاده نماييد تا جذابيت شما افزايش يابد : رنگ نارنجي ، قهوه اي ، قرمز ، و رنگ مشكي را مي توانيد بپوشيد و هم چنين بايد از اين رنگ ها ي بژ و تركيبات زرد ، اجتناب كنيد ، زيرا يا  زيبايي شما را كاهش مي دهند و  يا جذابيتتان .

 


نوشته شده در چهارشنبه 1390/1/24ساعت 22:35 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog